Nuo 1991 metų įmonė užsiima paminklų ir židinių gamyba. Tada ji vadinosi individuali S. JOGMINO įmonė, 2009 metais reorganizuota į UAB „JOGMINDA“. Bendras veiklos stažas – 23 metai. Pats bendrovės vadovas su akmens apdirbimu užsiima nuo 1981metų, todėl akmens apdirbimo srityje yra  sukaupęs labai didelę patirtį. S. Jogminas – profesionalus menininkas, Lietuvos tautodailininkų sąjungos narys. Stažavosi užsienyje.  UAB „JOGMINDA“ svetainėje turite puikią galimybę susipažinti su mūsų teikiamom paslaugom.

Bendrovė ir joje dirbantys kvalifikuoti specialistai sėkmingai plečia savo paslaugas Žemaitijoje ir už jos ribų. Užsakovams galime pasiūlyti įvairiausių tipų, dydžių paminklus, antkapius bei kitus kapams papuošti aksesuarus. Artimas žmogus norėdamas pastatyti savo mirusiam, brangiam žmogui paminklą yra sugalvojęs ar įsivaizduoja, kaip jis turi atrodyti vizualiai, tačiau ne specialistui tai padaryti neįmanoma. Todėl atsižvelgiant į žmonių pageidavimus, suprojektuojame ir gaminame individualius paminklus bei skulptūras.

Taip pat deriname atskiras detales su kitos spalvos akmeniu ar metalu. Įvairių paminklų modelių galima pasiūlyti iš katalogų ar didžiulio archyvo fotografijų. Meistrai iškala raides, lieja pamatus, montuoja paminklus, antkapius, tvirtina bronzos gaminius (raides, kryželius ir t.t.) graviruoja portretus ir kitus meninius darbus. Klientui pageidaujant, atvykstame į kapus , paderinti visos kapavietės sutvarkymą. Restauruojame senas kapavietes, uždengiame plokštėmis ar plytelėmis, užpilame skaldą ar žemes.

UAB „JOGMINDA“ veikla orientuota į vartotoją, kuris renkasi kokybišką prekę ar paslaugą, todėl nuolat investuojame į įrangos atnaujinimą, kad galėtume tobulinti gamybos technologijas ir išlaikyti bendrovės klientų pasitikėjimą, vardą.

Paminklas – paskutinė dovana Jūsų artimam žmogui, todėl patikėkite šį darbą patyrusiems specialistams. Mes nekopijuojame – mes kuriame patys. Atsakingai, kokybiškai ir profesionaliai atlikti paslaugas Jums – mūsų pagrindinis tikslas.